Vážení pacienti, v souvislosti s plošným šířením nemoci COVID-19 Vás žádáme o dodržování následujících opatření. V rámci protiepidemických opatření s cílem minimalizovat možnou infekci novým koronavirem u Vašich dětí i u Vás je zaveden NOUZOVÝ REŽIM ORDINACE.

V případě, že má Vaše dítě respirační či jiné onemocnění lehkého charakteru, zůstaňte doma, nasaďte symptomatickou léčbu a obraťte se na nás telefonicky či emailem. Ošetříme pouze akutní případy a to jen po předchozí telefonické domluvě. Ven vycházejte pouze v nutných případech a to jen s rouškou, kapesníkem či látkovou plenou před obličejem. Do čekárny vstupujte jednotlivě a v doprovodu pouze jedné dospělé osoby. Dodržujte pravidla hygieny. Pacienty v karanténě či s náznakem rizikových symptomů prosíme o kontaktování Krajské hygienické stanice či ambulance infekční kliniky. Ošetření těchto pacientů není v tuto chvíli vzhledem k nedostatku ochranných pomůcek možné.

Preventivní prohlídky budou od 17.3. přesunuty do dopoledních hodin, u malých dětí do 2 let budou probíhat ve stávajícím režimu. Prevence velkých dětí dle uvážení a dle zdravotního stavu dítěte. Povinná očkování není vhodné dle České vakcinologické společnosti odkládat a jsou tedy možná dále bez omezení současné situace.

Děkujeme za pochopení a respektování tohoto režimu.