Aktuality

 • 5. 2. 2024

  Vážení pacienti, dne 6.2. bude ordinace otevřena od 10 do 16.30. Ve středu 7.2. bude v ordinaci přítomna sestra od 8 do 10 hodin pouze ke konzultacím. 8. a 9.2. ordinujeme normálně dle ordinačních hodin.

 • 12. 01. 2024

  Přihlášky na střední školy:
  Vzhledem k novému systému podávání přihlášek na střední školy budou i nové posudky o zdravotní způsobilosti ke studijním oborům na školy, které to vyžadují. Posudek se bude vyplňovat na základě kódu pro příslušný obor a to zároveň až na 3 školy, pokud nevznikne nějaké omezení v některém z nich. Prosím tedy o zasílání daných kódů pro uchazeče na naši aplikaci Medevio. Jakmile bude posudek k vyzvednutí, obdržíte od nás zprávu. Posudek se poté bude do elektronické přihlášky vkládat jako příloha s dalšími dokumenty, které jednotlivé školy požadují. Elektronickou přihlášku bude možné podat od 1.2.2024 do 20.2.2024. Odkaz na veškeré důležité informace:
  Rodiče – Přihlášky na střední školy 2024 (prihlaskynastredni.cz)

 • 1. 3. 2023

  Vážení pacienti, od února se náš tým rozrostl o novou lékařku MUDr. Lindu Skutkovou, Ph.D. Budete se s ní potkávat v úterky dopoledne a středy celý den.

 • 22. 11. 2022

  Vážení pacienti přecházíme na nový komunikační kanál Medevio. Všechny neakutní požadavky tak můžete vyřídit touto cestou a vyhnout se obsazené lince či době, kdy hovor nemůžeme přijmout. Jde o zabezpečenou komunikaci s pacienty ve formě webové nebo mobilní aplikace na adrese: https://my.medevio.cz/mudr-katerina-prochazkova/

 • 20. 6. 2022

  Vážení pacienti, prosíme maminky stávající pacientů o informaci o novém přírůstku s dostatečným předstihem před termínem porodu.

 • 03. 03. 2022

  Nově je očkování proti lidskému papilomaviru zcela hrazeno pojišťovnou, je-li očkování zahájeno od 13. do dovršení 14. roku věku. Jedná se o očkovací látky Cervarix, Gardasil a Gardasil 9.
  Stejně tak je pojišťovnou plně hrazeno očkování proti meningokovým infekcím.
  Meningokokem skupiny B, je-li očkování zahájeno do dovršení 12. měsíce věku nebo od 14. do dovršení 15. roku věku.
  Meningokokem skupiny A, C,W, Y , je-li očkování provedeno jednou dávkou od 1. do dovršení 2. roku věku nebo od 14. do dovršení 15. roku věku.

 • 23. 11. 2021

  Chtěli bychom Vás informovat, že od příštího týdne začínáme očkovat v naší ordinaci proti nemoci Covid-19 vakcínou Pfizer. Očkovat můžeme děti od 12 let, jejich rodinné příslušníky i ostatní neregistrované pacienty. Prosíme všechny zájemce o rezervaci termínu telefonicky či emailem.

 • 15. 11. 2021

  Vážení pacienti, chtěli bychom Vás upozornit, že vzhledem k velmi významnému nárůstu Covid pozitivních dětí a kontaktů s Covid pozitivními je možné, že se nedovoláte do ordinace. Telefon nemáme vyvěšený, ale je stále v permanenci tím, že trasujeme, posíláme žádanky na PCR a suplujeme práci hygieny a snažíme se poradit i ostatním s jinými potížemi. Není možné tak ani v klidu ošetřovat pacienty, dělat prevence a očkování. Žádáme Vás tímto o strpení a řešení neakutních věcí buď formou emailu nebo telefonátem v pozdějších hodinách než brzkých ranních. Děkujeme.

 • 1. 9. 2021

  Nově nabízíme možnost vyšetření očí přístrojem Plusoptix. Jedná se o bezkontaktní vyšetření očí, které odhalí oční vady již v prvním roce života Vašeho dítěte.

 • 1. 9. 2021

  Od 2. 9. 2021 platí nové stálé ordinační hodiny. V dopoledních hodinách pro prevence a poradny a v odpoledních hodinách pro nemocné. Před návštěvou se vždy předem, prosím, telefonicky objednejte.